Hakkımızda

Hakkımızda

 Liv Enerji olarak merkezi Konya’da olan 20 yılı aşan tecrübesiyle, takım ruhunu birleştirerek kaliteli, güvenilir montaj ve kurulum hizmeti sağlamaktayız.

Kuruluşumuzdan itibaren müşteri odaklı çözümleri ve kaliteli hizmet anlayışıyla endüstriyel kuruluşlara destek vermekteyiz.

Çalışmalarımız elektrik panoları, montaj ve kurulumu, randıman kantarları, otomatik tavlama sistemleri, akar kantar, paketleme kantar sistemleri, MCC kumanda panoları, dağıtım panoları, kondansatör panoları, PLC panoları, PLC yazılımları, SCADA sistemleri, internet üzerinden yönetilebilen otomasyon uygulamaları üzerine yoğunlaşmaktadır.

Kurumsal imajı, yenilikçi yapısıyla, sektöründe çözüm ortağı olan, gerçekleştirdiği projelerde kalitesini sürekli arttıran, teknolojik gelişmeleri çalışmalarına yansıtan, tecrübeli teknik kadrosuyla, güvenilirliğini herkese kanıtlayan bir firma konumuna gelmiştir. Prensibimiz, güvenilir ve kaliteli hizmet verebilmek.

Her işte kaliteyi bir üst noktaya çıkarmayı hedefleyen firmamız, siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

 

                                         GÜCÜMÜZ REFERANSLARIMIZDIR.